صفحهٔ اصلی: تفاوت بین نسخه‌ها

از OmraamWiki
پرش به: ناوبری، جستجو
(آغاز به کار)
(صفحه اصلی)
 
(۴۶ نسخه‌ٔ میانی ویرایش شده توسط ۲ کاربر نشان داده نشده)
سطر ۲: سطر ۲:
  
  
[[File:OMA.jpg|200px|thumb|right|Omraam Mikhaël Aïvanhov]]
+
[[File:OMA.jpg|200px|thumb|right|ام رام میکائیل ایوانف]]
 +
 
 +
== صفحه اصلی ==
 +
 
 +
وبسایت امرام ویکی یک نماینده بیطرف و عینی دنشنامه‌ای از اندیشه امرام میخأیل ایونف می‌باشد.
 +
امرام میخأیل ایوانوف همچنین با سایر زمینه‌های علمی و فلسفی نیز در ارتباط است.
 +
با گذشت زمان، با کمک از کاربران و محققان، این وبسایت تبدیل به یک ابزار علمی قابل اعتماد، بر اساس منابع اولیه برای پیمایش در دنیای وسیع آموزشهای امرام میخائیل ایوانوف بر اساس بیش از ۵۰۰۰ کنفرانس که او بین سالهای ۱۹۳۸و۱۹۸۵ برگزار کرد (بیشتر آنها توسط نشر پروسوتا منتشر شده است).
 +
به منظور تشویق و تسهیل تحقیقات بیشتر در مورد متون کنفرانس های اصلی ، همیشه به آثار آوانخوف اشاراتی مستقیم می شود. 
 +
ما می دانیم که چنین هدفی فقط به لطف کار جمعی بسیاری از افراد مشتاق و شایسته ، که از آنها دعوت می کنیم با مشارکت آنها شرکت کنند ، حاصل می شود. این پروژه مبتنی بر فناوری ویکی است ، که در اصل ، هر شخص را قادر می سازد در توسعه صفحات تشکیل دهنده این وبسایت شرکت کند. اما این مورد ، ما باید حدود زیر را تصویب کنیم.
 +
از شما میخواهیم که بدانید به دلیل جلوگیری از خرابکاری در ابتدا فقط کاربرانی که ثبت نام هستند میتوانند تغییرات یا افزودن انجام دهند.
 +
مرکز مطالعات بین المللی اومرام میخائیل ایوانوف  ، که به مدیریت پورتال مشغول است و از استفاده صاف ، شفاف و مناسب از آن استفاده می کند ، در حال حاضر از منابع انسانی کافی برای تأیید واقع در زمان واقعی مؤثر در تغییراتی که در مورد موجود ایجاد خواهد شد ، برخوردار نیست
 +
هدف ما این است که هرچه سریعتر این محدودیت را حذف کنیم ، وقتی تعداد قابل توجهی از کاربران قابل اعتماد داشته باشیم،
 +
که می توانند نقش کنترل نمونه ای از محیط ویکی پدیا را به عهده بگیرند.
 +
در این لحظه ، شما می توانید به طور فعال در"امرام ویکی" همکاری کنید و به یک کاربر ثبت نام شده یا یک کاربر مجاز ثبت شده تبدیل شوید. روش در اینجا نشان داده شده است. این امکان ایجاد صداهای جدید یا کمک به بهبود موارد موجود را برای شما ممکن می سازد.
 +
ویدیو نمایش  [https://www.youtube.com/watch?v=pygl7MlYTPw]
 +
 
 +
==خوش آمدید!    این ویب سایت در حال حاضر تحت توسعه است. لطفا بعدا مراجعه فرمایید. تشکر ==
 +
 +
 
  
از [https://meta.wikimedia.org/wiki/Help:Contents راهنمای کاربران]
 
برای استفاده از نرم‌افزار ویکی ''کمک بگیرید.''
 
  
== صفحه اصلی ==
 
پورتال اومرام ویکی (OmraamWiki)می خواهد که یک نمایندگی بی طرف و عینی دانشنامه ای از اندیشه اومرام میخایل آیوانوف باشد.
 
همچنین در ارتباط با دیگر زمینه های علمی و فلسفی، هنری و معنوی. با گذشت زمان، با مشارکت کاربران و دانشمندان، این پلتفرم وب به یک ابزار قابل اعتماد علمی بر اساس منابع اولیه تبدیل خواهد شد,بر اساس منابع اولیه,برای استفاده از دنیای گسترده ای از آموزه های اومرام میخایل آیوانوف, ، بر اساس بیش از 5000 کنفرانس بین سال های 1938 و 1985 (اکثر آنها توسط Éditions Prosveta منتشر شده), به منظور تشویق و تسهیل تحقیقات بیشتر در متون  سخنرانی ها اصلی، همیشه اشاره مستقیم به آثار آیوانوف خواهد داشت.
 
ما آگاه هستیم که این هدف تنها با توجه به کار جمعی بسیاری از افراد مشتاق و صالح که ما, آنها را با مشارکت  دعوت می کنند، به دست می آید. این پروژه بر اساس تکنولوژی ویکی است که اساسا هر شخص را قادر می سازد تا در توسعه صفحاتی که این پلت فرم را تشکیل می دهند شرکت کنند. اما این مورد است، ما باید محدودیت زیر را بپذیریم:
 
  
=== آغاز به کار ===
 
  
  
 
[[ar:الصفحة_الرئيسية]]
 
[[ar:الصفحة_الرئيسية]]
[[de:Hauptseite]]
+
[[de:Hauptseite]]  
 
[[el:Αρχική_σελίδα]]
 
[[el:Αρχική_σελίδα]]
 
[[en:Main_Page]]
 
[[en:Main_Page]]

نسخهٔ کنونی تا ‏۱ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۲:۵۳

به OmraamWiki خوش آمدید


ام رام میکائیل ایوانف

صفحه اصلی

وبسایت امرام ویکی یک نماینده بیطرف و عینی دنشنامه‌ای از اندیشه امرام میخأیل ایونف می‌باشد. امرام میخأیل ایوانوف همچنین با سایر زمینه‌های علمی و فلسفی نیز در ارتباط است. با گذشت زمان، با کمک از کاربران و محققان، این وبسایت تبدیل به یک ابزار علمی قابل اعتماد، بر اساس منابع اولیه برای پیمایش در دنیای وسیع آموزشهای امرام میخائیل ایوانوف بر اساس بیش از ۵۰۰۰ کنفرانس که او بین سالهای ۱۹۳۸و۱۹۸۵ برگزار کرد (بیشتر آنها توسط نشر پروسوتا منتشر شده است). به منظور تشویق و تسهیل تحقیقات بیشتر در مورد متون کنفرانس های اصلی ، همیشه به آثار آوانخوف اشاراتی مستقیم می شود. ما می دانیم که چنین هدفی فقط به لطف کار جمعی بسیاری از افراد مشتاق و شایسته ، که از آنها دعوت می کنیم با مشارکت آنها شرکت کنند ، حاصل می شود. این پروژه مبتنی بر فناوری ویکی است ، که در اصل ، هر شخص را قادر می سازد در توسعه صفحات تشکیل دهنده این وبسایت شرکت کند. اما این مورد ، ما باید حدود زیر را تصویب کنیم. از شما میخواهیم که بدانید به دلیل جلوگیری از خرابکاری در ابتدا فقط کاربرانی که ثبت نام هستند میتوانند تغییرات یا افزودن انجام دهند. مرکز مطالعات بین المللی اومرام میخائیل ایوانوف ، که به مدیریت پورتال مشغول است و از استفاده صاف ، شفاف و مناسب از آن استفاده می کند ، در حال حاضر از منابع انسانی کافی برای تأیید واقع در زمان واقعی مؤثر در تغییراتی که در مورد موجود ایجاد خواهد شد ، برخوردار نیست هدف ما این است که هرچه سریعتر این محدودیت را حذف کنیم ، وقتی تعداد قابل توجهی از کاربران قابل اعتماد داشته باشیم، که می توانند نقش کنترل نمونه ای از محیط ویکی پدیا را به عهده بگیرند. در این لحظه ، شما می توانید به طور فعال در"امرام ویکی" همکاری کنید و به یک کاربر ثبت نام شده یا یک کاربر مجاز ثبت شده تبدیل شوید. روش در اینجا نشان داده شده است. این امکان ایجاد صداهای جدید یا کمک به بهبود موارد موجود را برای شما ممکن می سازد. ویدیو نمایش [۱]

خوش آمدید! این ویب سایت در حال حاضر تحت توسعه است. لطفا بعدا مراجعه فرمایید. تشکر